М'ясна гуртівня при виробництві

Рейсовий автобус на час карантину не курсує. Перепрошуємо за незручності. 

У часі карантину перед гуртівнею збираються довгі черги.
Ми робимо все можливе, щоб обслуговування відбувалось якомога швидше.
Запущена додаткова послуга приймання замовлення “на дворі”.
Збільшена к-ть обслуговуючого персоналу гуртівні.
Проте рекомендуємо плануючи поїздку, до нашого закладу мати у запасі час на чергу.

ТВОЯ ДОВІДКА ПРО М’ЯСО

0960505500

контактний телефон гуртівні

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

свіже м'ясо категорії "ексклюзив"

свіже м'ясо категорії "стандарт"

Якщо Ви шукаєте де можна купути свіже м’ясо та ковбасні вироби, чи замовити їх доставку у свій заклад по вигідних на ринку цінах– Вам варто відвідати гуртівню при виробництві ТМ «Галицька Свіжина».

ТМ «Галицька Свіжина» почала свою історію 6 років тому, і ця історія почалась з мрії, віри і неймовірного бажання працювати. Це були не прості роки, проте наша команда навчилися долати труднощі і працювати над помилками. Ми стали професіоналами свої справи.

Недавно ми запустили гуртівню при виробництві, якій немає аналогів у Львові та області. Продукція на гуртівні завжди свіжа, оскільки буквально за стіною іде обвалка і виробництво продукції. М’ясний асортимент включає як звичайні позиції – курятину, свинину, телятину, так і ексклюзивне м’ясо – крілика, індика, качку. Великий асортимент ковбасних і кулінарних виробів постійно розширюється нашими технологами, додають новинки,  задіюються нові технології. Крім того на гуртівні працює вимурована піч-мангал, що дає можливість купити свіжо запечене м’ясо. Також виготовляємо гарні м’ясні букети та експозиції, які доставляємо по всій області.

Сьогодні ТМ «Галицька Свіжина» – це не лише міцне підприємство по переробці м’ясопродуктів та виготовленню м’ясних виробів. Це 30 фірмових магазинів, та понад 1000 партнерів у західній Україні. Кожного дня ми вчимось і вдосконалюємось, працюємо, щоб у Вашому закладі були смачні та якісні м’ясні продукти.

Якщо ж Ви бажаєте замовити доставку продукції у свій заклад – ми здійснюємо щоденні поставки, а у Льовіві і двічі на день. Ще з вечора наше виробництво обвалює м’ясо, щоб зранку наша логістика швидко розвезла свіже м’ясо по ваших закладах.