М'ясна гуртівня при виробництві

ТВОЯ ДОВІДКА ПРО М’ЯСО

контактний телефон гуртівні

096 050 55 00

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

свіже м'ясо категорії "ексклюзив"

КАЧКА
ІНДИК
ГУСКА
КРІЛИК

свіже м'ясо категорії "стандарт"

СВИНИНА
КУРЯТИНА
ТЕЛЯТИНА

готова продукція

КОВБАСИ
КОПЧЕНОСТІ
КУЛІНАРІЯ

Детальніше про гуртівню!

Якщо Ви шукаєте де можна купути свіже м’ясо та ковбасні вироби, чи замовити їх доставку у свій заклад по вигідних на ринку цінах – Вам варто відвідати гуртівню при виробництві ТМ «Галицька Свіжина».

 

ТМ «Галицька Свіжина» почала свою історію 8 років тому, і ця історія почалась з мрії, віри і неймовірного бажання працювати. Це були не прості роки, проте наша команда навчилися долати труднощі і працювати над помилками. Ми стали професіоналами свої справи.

 

Недавно ми запустили гуртівню при виробництві, якій немає аналогів у Львові та області. Продукція на гуртівні завжди свіжа, оскільки буквально за стіною іде обвалка і виробництво продукції. М’ясний асортимент включає як звичайні позиції – курятину, свинину, телятину, так і ексклюзивне м’ясо – крілика, індика, качку, ягняти. 

 

Великий асортимент ковбасних і кулінарних виробів постійно розширюється нашими технологами, додають новинки, задіюються нові технології. Крім того на гуртівні працює вимурована піч-мангал, що дає можливість купити свіжо запечене м’ясо. Також виготовляємо гарні м’ясні букети та експозиції, які доставляємо по всій області.

 

Сьогодні ТМ «Галицька Свіжина» – це не лише міцне підприємство по переробці м’ясопродуктів та виготовленню м’ясних виробів. Це 45 фірмових магазинів, та понад 1000 партнерів у західній Україні. Кожного дня ми вчимось і вдосконалюємось, працюємо, щоб у Вашому закладі були смачні та якісні м’ясні продукти.

 

Якщо ж Ви бажаєте замовити доставку продукції у свій заклад – ми здійснюємо щоденні поставки, а у Льовіві і двічі на день. Ще з вечора наше виробництво обвалює м’ясо, щоб зранку наша логістика швидко розвезла свіже м’ясо по ваших закладах.

КОНТАКТИ

Гаряча лінія

Гуртівня

Відділ продажу

М'ясний Експрес

Відділ кадрів

Ел. пошта

Адреса

Львів, вул. Данила Апостола, 14б

Соц. мережі